Kuchyně

Proč kuchyně na míru?

Kuchyně - srdce domácnosti

Jelikož stejně jako Vy dobře víme, že srdcem každé domácnosti je právě kuchyně, stavíme pro Vás takové kuchyně, které přesně korespondují s Vašimi individuálními potřebami.

Ať již chcete do nového prostorného domu či bytu pořídit útulnou, praktickou a elegantní kuchyni nebo chcete maximálně zužitkovat minimální prostor, avšak zároveň zachovat maximální možnou míru pohodlí a praktičnosti, vytváříme pro Vás vždy zcela nové a konkrétní řešení, které Vám bude ušité na míru.


Proč kuchyně od nás?

Zastáváme názor, že kuchyně na míru není pouze zboží, ale komplexní služba.

V rámci této služby pak zákazník nedostává pouze hotový produkt, ale získává od nás možnost odborného poradenství, profesionální přístup a férové jednání.

Výsledkem dříve uvedeného pak vzniká kuchyně jako služba, kdy si od nás kromě krásné nové kuchyně odnesete i dobrý pocit z přátelského individuálního přístupu, jehož výsledkem bude maximální odraz Vašich představ do finální podoby Vaší nové kuchyně. 

Tvary kuchyní Vzhledem k tomu, že každý prostor je ojedinělý a specifický, vyžaduje individuální řešení.

Z tohoto důvodu si můžete vybrat z celé palety tvarů kuchyní, jako např.

  • kuchyně ve tvaru písmene L
  • kuchyně ve tvaru písmene U
  • kuchyně ve tvaru písmene G
  • kuchyně s ostrůvkem
  • jednořadé či dvouřadé kuchyně

Výběr vhodného tvaru právě pro Vaši kuchyni Vám pomůžeme vybrat dle Vašich individuálních požadavků, potřeb a dle konkrétní dispozice Vašich prostor.

Důležité je také správné rozvržení jednotlivých zón kuchyně (přípravná, varná apod.), jejichž správným umístěním maximalizujete Vaše pohodlí a minimalizujete zbytečně nachozené vzdálenosti.

Výběrem kuchyně od nás tak budete tak mít jistotu, že Vaše nová kuchyně bude plně splňovat Vaše konkrétní nároky, potřeby a přání.

Ať už Vás zajímá odborná rada nebo chcete konečně realizovat Vaší vysněnou kuchyň, neváhejte a volejte na výše uvedený tel. kontakt nebo nám rovnou napište email na info@kuchynebrno.cz a spolu vybereme optimální řešení dle Vašich představ, potřeb a dispozic.

Na další komunikaci s Vámi se těší tým firmy Nábytek Malý s.r.o. 

Materiály:

Vaš  novou kuchyň vyrobíme dle Vašeho přání z dýhy, lakované mdf, lamina, s pracovní deskou z kamene, umělého kamene, kompaktní desky, skla nebo masivu.

Vše tak, aby beze zbytku naplňovalo Vaše požadavky na design, kvalitu i cenu. 

NabytekMaly.cz

Kontaktujte nás

Heršpická 758/13, Brno 619 00, Areál Karoseria a.s.

info@kuchynebrno.cz

+420 775 322 381