Domácnosti

20151102_123241_hdr-1  Dsc_6298Img_0393Dsc_6335P1030130

Naše služby

V oblasti nábytku pro domácnost se specializujeme na kuchyně, interiéry a vestavné skříně, stejně tak jako na dětské pokoje a pracovny

Jelikož se naše společnost zabývá výrobou kvalitního nábytku na míru, jsme schopni Vám dodat specifické designové řešení pro každou část Vaší domácnosti. Ať již tedy budete chtít nábytkem nově vybavit celý dům nebo jen modernizovat jednu konkrétní místnost, můžete se spolehnout na naše profesionální služby.

Kromě výroby zakázkového nábytku poskytujeme i poradenské služby bytového architekta.

Jak to funguje

Průběh zakázky je i přesto, že se jedná o zakázkovou výrobu překvapivě jednoduchý. Počínaje prvním kontaktem, kdy si můžete prohlédnout a bezplatně zkonzultovat alternativy pro Vaši zakázku na naší vzorkovně, po následné zaměření našimi techniky přímo u Vás doma. Poté se již pouze dohodneme na konkrétním řešení a nacenění a nábytek již jde do výroby. Poslední fází je pak doprava na místo určení a následná montáž. Jsme si samozřejmě vědomi, že každá zakázka je naprosto odlišná a specifická, avšak standardně trvá doba od prvního kontaktu a zaměření do předání hotové zakázky 3-4 týdny.

Používané materiály a technologie

Jelikož spokojenost Vás, našich zákazníků je pro nás na prvním místě, chceme mít jistotu Vaší spokojenosti. Spokojenost se pak logicky pojí s jistotou. Abychom Vám poskytli jistotu, dáváme Vám na veškerý námi vyráběný zakázkový nábytek záruku po dobu pěti let. Toto si můžeme dovolit z důvodu, že známe náš produkt. Jelikož pracujeme výhradně s kvalitními materiály a dle přísných technologických postupů, jsme schopni zaručit nadstandardní dobu záruky. V případě, že si pro Váš domov vyberete designový nábytek s kováním rakouského výrobce značky blum, obdržíte navíc doživotní záruku na toto nábytkové kování.

 

Záruka 5 let


Protože jsme si kvalitou naší práce naprosto jisti, poskytujeme Vám na veškerou naši zakázkovou výrobu nábytku záruku po dobu pěti let. Jsme totiž přesvědčeni, že pouze použitím kvalitního materiálu a poctivé práce může vzniknout nábytek, který Vám bude usnadňovat a zpříjemňovat každodenní fungování Vaší domácnosti.

Kvalitní materiály vyžadují kvalitní dodavatele. Protože my s těmito dodavateli spolupracujeme, jsme schopni Vám poskytnout doživotní záruku na veškerá nábytková kování rakouského výrobce značky blum.

Kontaktujte nás

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel třináct a devět 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).


Nábytek Malý s.r.o. - ekatalog.czKuchyně, kuchyňské linky - ekatalog.cz

-- 

-- 

Partneři

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY

+420 775 322 381
info@kuchynebrno.cz