truhlářské práce brno

Nábytek Malý s.r.o. – komplexní dodávky truhlářských prací pro domácnosti, stavební firmy i developery (ne jen pro Brno a okolí)

Truhlářství Brno, truhlářské práce brno, Brno – truhláři, truhláři - Brno, dodávky truhlářských prací Brno, kvalitní truhláři Brno, Brno - kvalitní truhláři, stolaři, stolařství nebo zakázková výroba nábytku.

Jsou Vám tato slovní spojení povědomá? Jestli ano, hledáte pravděpodobně kvalitního dodavatele truhlářských prací na území Brno – město, Brno venkov nebo případně v okolí Brna či celého Jihomoravského kraje. Trefili jsme se? Jestli ano, právě jste u cíle. Firma Nábytek Malý s.r.o. Vám nabízí širokou paletu truhlářských prací pro malé i velké projekty.

Ať už jste domácnost, která potřebuje vyrobit zakázkový nábytek nebo firma, která hledá komplexního dodavatele truhlářských prací, poskytneme Vám vždy špičkový servis, osobní přístup a kvalitní dodávku v pevně stanovených termínech. Při naší truhlářské práci využíváme vždy kvalitní materiál a přísně dodržujeme technologické postupy. Proč? Děláme truhlařinu profesionálně, ale zároveň srdcem. Veříme totiž, že pouze tímto způsobem Vám můžeme poskytnout ty nejlepší výsledky. Pro další informace nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle 777 694 347, napiště nám na e-mailovou adresu info@kuchynebrno.cz nebo rovnou prostřednictvím kontaktního formuláře na webových stránkách www.kuchynebrno.cz. Na další komunikaci s Vámi se těší zaměstnanci firmy Nábytek Malý s.r.o.

 

truhlářské práce brno

Záruka 5 let


Protože jsme si kvalitou naší práce naprosto jisti, poskytujeme Vám na veškerou naši zakázkovou výrobu nábytku záruku po dobu pěti let. Jsme totiž přesvědčeni, že pouze použitím kvalitního materiálu a poctivé práce může vzniknout nábytek, který Vám bude usnadňovat a zpříjemňovat každodenní fungování Vaší domácnosti.

Kvalitní materiály vyžadují kvalitní dodavatele. Protože my s těmito dodavateli spolupracujeme, jsme schopni Vám poskytnout doživotní záruku na veškerá nábytková kování rakouského výrobce značky blum.

Kontaktujte nás

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel tři a jedna 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).


Nábytek Malý s.r.o. - ekatalog.czKuchyně, kuchyňské linky - ekatalog.cz

-- 

-- 

Partneři

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY

+420 775 322 381
info@kuchynebrno.cz