nábytek na míru brno

Nábytek Malý s.r.o. – Nábytek na míru (ne jenom) pro Brno a okolí

Nábytek na míru Brno, kvalitní nábytek na míru Brno, nábytek na míru kvalitně Brno, popřípadě nábytek na míru levně Brno nebo levný nábytek na míru Brno.

Toto jsou asi nejčastější slovní spojení, která zadáváte do vyhledávače Vašeho počítače, pokud si právě hodláte nábytkem vybavovat Váš nový dům, ložnici, kuchyni nebo potřebujete vestavěnou skříň, vybavit nábytkem pracovnu či dětský pokoj a Vaším bydlištěm je přímo Brno nebo jeho okolí. Zkrátka pokud již víte, že hledáte kvalitní nábytek na míru, a nyní již pouze hledáte, která firma Vám jej dodá. V případě, že se nacházíte v této situaci, nabízíme Vám řešení. Společnost Nábytek Malý s.r.o. vyrábí nábytek na míru ve vysoké kvalitě, vždy z kvalitních materiálů a v souladu s Vašimi individuálními přáními a potřebami. Víme totiž, že nábytek na míru si pořizujete z důvodu, že oceňujete kvalitu a efektivitu, a že poznáte rozdíl mezi poctivou prací a levnými (avšak často předraženými) náhražkami dovezenými z určitých cizích zemí. A přesně toto je důvod, proč vybrat nábytek na míru od firmy Nábytek Malý s.r.o. Nábytek na míru si vyrábíme sami, přímo v Brně, za použití a striktního dodržování složitých technologických postupů a kvalitních materiálů. Jsme totiž přesvědčeni, že pouze takovýmto způsobem vyráběný nábytek je skutečně nábytek na míru, který od nás Vy, naši zákazníci vyžadujete. V oblasti nábytku na míru Vám jsme schopni vybavit celý dům, zázemí firmy nebo komerční prostor. Zkrátka vyrábíme nábytek na míru pro všechny možné prostory a způsoby využití. Do našeho portfolia patří především:

  • Kuchyně na míru (dodáváme ne jenom pro Brno a okolí)

  • Interiéry na míru – tedy obývací pokoje na míru, ložnice na míru atd. (dodáváme ne jenom pro Brno a okolí)

  • Vestavěné skříně na míru (dodáváme ne jenom pro Brno a okolí)

  • Kancelářský nábytek na míru (dodáváme ne jenom pro Brno a okolí)

  • Komerční interiéry na míru (dodáváme ne jenom pro Brno a okolí)

Za předpokladu, že jste ve výše uvedeném výčtu nenašli typ nábytku, který aktuálně zajímá právě Vás (například hledáte něco vysoce specifického a atypického), neznamená to, že bychom takový nábytek nevyrobili. V Nábytek Malý s.r.o. si totiž zakládáme na tom, že náš nábytek na míru vyrábíme s maximálním ohledem na potřeby a přání konkrétního zákazníka, jelikož pouze tehdy bude nábytek vyroben skutečně na míru. Ať již je Váš požadavek jakkoli „nestandardní“, neváhejte se na nás s ním obrátit, protože „Nábytek dělá domov, my děláme nábytek.“ A nábytek na míru dělá domov o to více, jelikož přesně odráží Vaše přání a požadavky, ale i daný prostor, který je specifický, a jen těžko by se vybavoval nábytkem standardizovaným (zvláště při zachování maximální možné funkčnosti).

Ať již tedy máte o Vašem novém nábytku konkrétní představu nebo budete chtít jeho podobu zdarma odborně prokonzultovat, neváhejte se na nás obrátit na tel. čísle 777 694 347, napsat nám e-mail na adresu info@kuchynebrno.cz nebo přímo prostřednictvím kontaktního formuláře na našich webových stránkách www.kuchynebrno.cz. Na další kontakt s Vámi se těší zaměstnanci firmy Nábytek Malý s.r.o.

 

nábytek na míru brnoZáruka 5 let


Protože jsme si kvalitou naší práce naprosto jisti, poskytujeme Vám na veškerou naši zakázkovou výrobu nábytku záruku po dobu pěti let. Jsme totiž přesvědčeni, že pouze použitím kvalitního materiálu a poctivé práce může vzniknout nábytek, který Vám bude usnadňovat a zpříjemňovat každodenní fungování Vaší domácnosti.

Kvalitní materiály vyžadují kvalitní dodavatele. Protože my s těmito dodavateli spolupracujeme, jsme schopni Vám poskytnout doživotní záruku na veškerá nábytková kování rakouského výrobce značky blum.

Kontaktujte nás

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel čtyři a jedna 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).


Nábytek Malý s.r.o. - ekatalog.czKuchyně, kuchyňské linky - ekatalog.cz

-- 

-- 

Partneři

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY

+420 775 322 381
info@kuchynebrno.cz