Kuchyně na míru Brno

 Nábytek Malý s.r.o. – Kuchyně na míru Brno a okolí

Asi málokdo by chtěl zpochybňovat skutečnost, že kuchyně je srdcem domácnosti. Ať již jste domácností, ve které je kuchyně používána pro každodenní vaření nebo kuchyni využíváte spíše ke společenským účelům, je kuchyně místo, kde začínáme a často i končíme den. Proč si pořídit kuchyni na míru? Kuchyně na míru poskytuje celou řadu výhod. Na rozdíl od standardizované kuchyně z obchodního domu, (která často bývá vyrobena z velmi levných a nezřídka i nekvalitních materiálů, a jejíž původ lze ne vždy bezpečně dohledat) Vám kuchyně na míru umožňuje postavit si přesně takovou kuchyni, o které jste vždycky snili. V kvalitní kuchyni na míru naleznete vše přesně tam, kam byste to sami uložili. Kuchyně na míru Vám rovněž ušetří velké množství nachozených kuchyňských vzdáleností. Vzhledem k tomu, že při výběru kuchyně na míru vždy respektujeme dodržení pořadí jednotlivých zón (skladovacích, přípravných, varných apod.), nemusíte v takovéto kuchyni řešit například situace, kdy s těžkým hrncem plným vroucí vody přebíháte přes celou kuchyni, jelikož jej nemáte kam odložit.

Každý z nás zná asi i situace, kdy v kuchyni musí často při vaření stále někam odbíhat, jednou pro zeleninu, podruhé pro další hrnec nebo hrníček, potom zase pro utěrku. Kolikrát se Vám stalo, že jste ve Vaší kuchyni vařili ve dvou nebo ještě lépe třech lidech (například když přijela návštěva), a ačkoli je Vaše kuchyně prostorná, vyhnout se jeden druhému bylo skoro nemožné, protože Vás byla zkrátka plná celá kuchyně. Pokud si vzpomenete alespoň na jednu takovouto situaci, a zároveň nechcete, aby se ještě někdy opakovala, kuchyně na míru je pro Vás tou správnou volbou. Kuchyně na míru je totiž vždy koncipována takovým způsobem, aby těmto nepříjemným situacím předcházela. Za předpokladu, že je Vaše kuchyně vyrobena na míru, máte všechno umístěno logicky, nadosah a navíc vkusně a elegantně. Ať již tedy kuchyni používáte pro každodenní pravidelné vaření, jako jídelnu nebo třeba i jako místo pro společné trávení volného času, kuchyně na míru Vám bude vždy Vaše chvíle vyplňovat maximálním pohodlím a díky svému logickému uspořádání a kvalitnímu zpracování Vám bude sloužit po dlouhá léta.

Ačkoli jsme firma, jejímž sídlem je město Brno, naše kuchyně na míru nachází domov ne jenom v regionu Brno-město, Brno venkov a Brněnsku obecně, ale dodáváme naše kuchyně na míru do celého kraje. Výjimky netvoří ani zakázky pro zákazníky napříč republikou. Nábytek Malý s.r.o. Vám nabízí (ne jenom pro Brno a okolí) celou řadu variant, typů a tvarů kuchyní, které budou přesně odrážet Vaše individuální potřeby. Níže uvádíme jejich základní výčet:

- kuchyně na míru ve tvaru písmene L (dodáváme ne jenom pro Brno a okolí)

- kuchyně na míru ve tvaru písmene U (dodáváme ne jenom pro Brno a okolí)

- kuchyně na míru ve tvaru písmene G (dodáváme ne jenom pro Brno a okolí)

- kuchyně na míru s ostrůvkem (dodáváme ne jenom pro Brno a okolí)

- jednořadé kuchyně na míru (dodáváme ne jenom pro Brno a okolí)

- dvouřadé kuchyně na míru (dodáváme ne jenom pro Brno a okolí).

Ať již má Vaše nová kuchyně na míru splňovat jakékoli požadavky, Nábytek Malý s.r.o. je tu pro Vás, vždy s řešením na míru přesně dle Vašich představ. Pro ukázku naší práce můžete do Vašeho vyhledávače zadat kuchyně na míru, kuchyně na míru Brno, kvalitní kuchyně na míru Brno, popřípadě Brno - kuchyně na míru nebo kuchyně na míru - Brno a následně vybrat webové stránky naší firmy a nebo můžete rovnou navštívit stránky www.kuchynebrno.cz a na naší práci se podívat zde Hledáte-li firmu, která Vám Vaši kuchyni postaví skutečně na míru, za férovou cenu a v patřičné kvalitě a čase, jsme tu pro Vás. Bližší info pro Vás máme k dispozici na tel. 777 694 347, e-mailové adrese info@kuchynebrno.cz nebo nám můžete napsat prostřednictvím kontaktního formuláře na našich stránkách www.kuchynebrno.cz. Na Vaši návštěvu se těší zaměstnanci firmy Nábytek Malý s.r.o. PS: i pokud by Vaším bydlištěm nebylo přímo Brno-město, Brno-venkov nebo z Brněnska nepocházíte vůbec, ale přesto chcete svoji kvalitní kuchyni na míru dostat v patřičné kvalitě a za férovou cenu, neváhejte se na nás obrátit, kuchyně na míru vyvážíme i mimo Brno;)  

 

Kuchyně na míru Brno

Kuchyně na míru Brno

Záruka 5 let


Protože jsme si kvalitou naší práce naprosto jisti, poskytujeme Vám na veškerou naši zakázkovou výrobu nábytku záruku po dobu pěti let. Jsme totiž přesvědčeni, že pouze použitím kvalitního materiálu a poctivé práce může vzniknout nábytek, který Vám bude usnadňovat a zpříjemňovat každodenní fungování Vaší domácnosti.

Kvalitní materiály vyžadují kvalitní dodavatele. Protože my s těmito dodavateli spolupracujeme, jsme schopni Vám poskytnout doživotní záruku na veškerá nábytková kování rakouského výrobce značky blum.

Kontaktujte nás

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel čtrnáct a dvě 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).


Nábytek Malý s.r.o. - ekatalog.czKuchyně, kuchyňské linky - ekatalog.cz

-- 

-- 

Partneři

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY

+420 775 322 381
info@kuchynebrno.cz