kuchyně brno

Nábytek Malý s.r.o. – Kuchyně Brno

Pokud jste právě do Vašeho vyhledávače zadali slovní spojení kuchyně Brno, Brno kuchyně, kuchyně - Brno nebo Brno – kuchyně, máme pro Vás dobrou zprávu – našli jste, co hledáte. Nábytek Malý s.r.o. je výrobcem kuchyní vysoké kvality (ne jen) pro Brno a okolí, který si zakládá na osobním přístupu, kvalitě použitých materiálů a poctivě odvedené práci. Ať již tedy dodáváme kuchyně pro Brno nebo jinou část republiky, vždy se držíme těchto zásad. Věříme totiž, že pouze kuchyně vyrobená z kvalitních materiálů, poctivě a s radostí je taková kuchyně, ve které byste chtěli vařit.

Ať jste se již rozhodli pořídit novou kuchyni v regionu Brno – město, Brno – venkov nebo i jinde, firma Nábytek Malý s.r.o. bude při výrobě Vaší kuchyně respektovat Vaše individuální potřeby a přání, které se následně odrazí přímo ve vzhledu a funkčnosti Vaší nové kuchyně. Za předpokladu, že je nová kuchyně něco, o čem přemýšlíte, ale ještě jste se pevně nerozhodli nebo potřebujete jen s něčím poradit (ať již po technické či designové stránce), poskytneme Vám potřebné odborné poradenství a vybereme Vaši novou kuchyň společně.

Líbí se Vám představa nové kuchyně a je Vaším bydlištěm Brno? V tom případě nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle 777 694 347, e-mailové adrese info@kuchynebrno.cz nebo přímo prostřednictvím kontaktního formuláře na stránkách www.kuchynebrno.cz. Domluvíme si schůzku přímo v naší vzorkovně, kde probereme potřebné detaily a společně vymyslíme kuchyni dle Vašich představ. N další kontakt s Vámi se těší zaměstnanci firmy Nábytek Malý s.r.o.

 

kuchyně brno  

kuchyně brno

Záruka 5 let


Protože jsme si kvalitou naší práce naprosto jisti, poskytujeme Vám na veškerou naši zakázkovou výrobu nábytku záruku po dobu pěti let. Jsme totiž přesvědčeni, že pouze použitím kvalitního materiálu a poctivé práce může vzniknout nábytek, který Vám bude usnadňovat a zpříjemňovat každodenní fungování Vaší domácnosti.

Kvalitní materiály vyžadují kvalitní dodavatele. Protože my s těmito dodavateli spolupracujeme, jsme schopni Vám poskytnout doživotní záruku na veškerá nábytková kování rakouského výrobce značky blum.

Kontaktujte nás

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel deset a třináct 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).


Nábytek Malý s.r.o. - ekatalog.czKuchyně, kuchyňské linky - ekatalog.cz

-- 

-- 

Partneři

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY

+420 775 322 381
info@kuchynebrno.cz