kancelářský nábytek na míru Brno

Nábytek Malý s.r.o. – Kancelářský nábytek na míru Brno na míru (ne jen) pro Brno a okolí

Kancelářský nábytek Brno, kancelářský nábytek na míru Brno, Brno – kancelářský nábytek na míru, Brno – kancelářský nábytek, nábytek na míru Brno, kvalitní kancelářský nábytek nebo kvalitní kancelářský nábytek Brno.

Že jste některé z těchto slovních spojení právě zadali do Vašeho internetového vyhledávače? V tom případě pravděpodobně hledáte kvalitní kancelářský nábytek pro vybavení Vaší kanceláře, pracovny nebo rovnou celé firmy. Je to tak? V tom případě jste u cíle. Firma Nábytek Malý s.r.o. Vám poskytuje individuální služby v oblasti zakázkové výroby kancelářského nábytku.

Protože si uvědomujeme, že každá kancelář, pracovna nebo zázemí disponuje specifickými rozměry a parametry a Vy, naši zákazníci potřebujete vždy konkrétní řešení dle Vašich individuálních potřeb, vyrábíme pro Vás kancelářský nábytek na míru právě v souladu s těmito Vašimi požadavky. Atypický prostor neznamená problém, naopak – je to výzva pro unikátní řešení. Každý kout Vaší kanceláře vybavíme nábytkem na míru přesně dle dispozic Vašich prostor a v souladu s Vaším přáním. Pestrá škála dekorů, nábytkových kování a specifických řešení je pro náš (respektive Váš) kancelářský nábytek samozřejmostí, stejně jako odborné poradenství a proklientský přístup. Ať už tedy máte vlastní představu o novém vybavení Vaší kanceláře, pracovny či celé firmy novým nábytkem na míru, neváhejte nás kontaktovat na tel. čísle 777 694 347, napište nám na e-mailovou adresu info@kuchynebrno.cz nebo přímo prostřednictvím kontaktního formuláře na našich webových stránkách www.kuchynebrno.cz a domluvíme se na dalším postupu. Odborné konzultace poskytujeme samozřejmě zdarma, stejně jako zaměření Vašeho nového kancelářského nábytku přímo ve Vaší kanceláři. Na další komunikaci s Vámi se těší zaměstnanci firmy Nábytek Malý s.r.o.

kancelářský nábytek na míru Brno

Záruka 5 let


Protože jsme si kvalitou naší práce naprosto jisti, poskytujeme Vám na veškerou naši zakázkovou výrobu nábytku záruku po dobu pěti let. Jsme totiž přesvědčeni, že pouze použitím kvalitního materiálu a poctivé práce může vzniknout nábytek, který Vám bude usnadňovat a zpříjemňovat každodenní fungování Vaší domácnosti.

Kvalitní materiály vyžadují kvalitní dodavatele. Protože my s těmito dodavateli spolupracujeme, jsme schopni Vám poskytnout doživotní záruku na veškerá nábytková kování rakouského výrobce značky blum.

Kontaktujte nás

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel patnáct a devatenáct 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).


Nábytek Malý s.r.o. - ekatalog.czKuchyně, kuchyňské linky - ekatalog.cz

-- 

-- 

Partneři

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY

+420 775 322 381
info@kuchynebrno.cz