Interiéry na míru Brno

Nábytek Malý s.r.o. – interiéry na míru Brno , interiérová řešení pro domácí i komerční účely (ne jen) pro Brno a okolí

Interiéry na míru Brno, Brno – interiéry, interiéry na míru, designové interiéry, designové interiéry Brno, Brno designové interiéry.

Použili jste některá z těchto slovních spojení právě ve Vašem internetovém vyhledávači? Ano? V tom případě jste to udělali pravděpodobně proto, že se chystáte rekonstruovat Váš dům, byt, prodejnu nebo kancelář a hledáte vhodného dodavatele designových interiérů na míru. Je to tak? V tom případě jste právě našli to, co hledáte. Firma Nábytek Malý s.r.o. je dodavatelem originálních designových řešení a interiérů pro domácnosti i firemní klientelu.

Naší devízou jsou stylové dodávky ložnic, obývacích a dětských pokojů a dalších bytových interiérů, stejně tak jako řešení komerčních interiérů pro firemní klientelu (designové komerční interiéry pro prodejny, jídelny, restaurace, sportoviště apod.) Vkusně, originálně a neotřele vybavíme Váš domácí i komerční interiér. Ukázky našich referencí, partnerů a realizovaných interiérových řešení naleznete na našich webových stránkách www.kuchynebrno.cz, kde naleznete i kontaktní formulář. Pokud preferujete telefonickou komunikaci, neváhejte nás kontaktovat na tel. 777 694 347 nebo nám napište na e-mailovou adresu info@kuchynebrno.cz a domluvíme se na dalším postupu. Na další komunikaci s Vámi se těší zaměstnanci firmy Nábytek Malý s.r.o.

 

Interiéry na míru Brno

Záruka 5 let


Protože jsme si kvalitou naší práce naprosto jisti, poskytujeme Vám na veškerou naši zakázkovou výrobu nábytku záruku po dobu pěti let. Jsme totiž přesvědčeni, že pouze použitím kvalitního materiálu a poctivé práce může vzniknout nábytek, který Vám bude usnadňovat a zpříjemňovat každodenní fungování Vaší domácnosti.

Kvalitní materiály vyžadují kvalitní dodavatele. Protože my s těmito dodavateli spolupracujeme, jsme schopni Vám poskytnout doživotní záruku na veškerá nábytková kování rakouského výrobce značky blum.

Kontaktujte nás

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel šest a tři 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).


Nábytek Malý s.r.o. - ekatalog.czKuchyně, kuchyňské linky - ekatalog.cz

-- 

-- 

Partneři

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY

+420 775 322 381
info@kuchynebrno.cz