Kuchyně

Proč kuchyně na míru?

Kuchyně - srdce domácnosti

Jelikož stejně jako Vy dobře vímě, že srdcem každé domácnosti je právě kuchyně, stavíme pro Vás takové kuchyně, které přesně korespondují s Vašimi individuálními potřebami. Ať již chcete do nového prostorného domu či bytu pořídit útulnou, praktickou a elegantní kuchyni nebo chcete maximálně zužitkovat minimální prostor, avšak zároveň zachovat maximální možnou míru pohodlí a praktičnosti, vytváříme pro Vás vždy zcela nové a konkrétní řešení, které Vám bude ušité na míru.

Proč kuchyně od nás?

Zastáváme názor, že kuchyně na míru není pouze zboží, ale komplexní služba. V rámci této služby pak zákazník nedostává pouze hotový produkt, ale získává od nás možnost odborného poradenství, profesionální přístup a férové jednání. Výsledkem dříve uvedeného pak vzniká kuchyně jako služba, kdy si od nás kromě krásné nové kuchyně odnesete i dobrý pocit z přátelského individuálního přístupu, jehož výsledkem bude maximální odraz Vašich představ do finální podoby Vaší nové kuchyně.       

Img_2613Img_2611Img_2614Img_2939Img_2938Img_2941Img_2614P1030403P1030396Dsc09768Dsc09771Dsc09774 kuchyně brnokuchyně brnokuchyně brno  P1030431P1030445P103043220161213_084619kuchyně brnokuchyne brnokuchyně brnokuchyně brnoP1030074

kuchyně brnokuchyně brnokuchyně brno kuchyně brnokuchyně brnokuchyně brno

kuchyně brnokuchyně brnokuchyně brno

Tvary kuchyní

Vzhledem k tomu, že každý prostor je ojedinělý a specifický, vyžaduje individuální řešení. Z tohoto důvodu si můžete vybrat z celé palety tvarů kuchyní, jako např.

- kuchyně ve tvaru písměne L

- kuchyně ve tvaru písmene U

- kuchyně ve tvrau písmene G

- kuchyně s ostrůvkem

- jednořadé či dvouřadé kuchyně

Výběr vhodného tvaru právě pro Vaši kuchyni Vám pomůžeme vybrat dle Vašich individuálních požadavků, potřeb a dle konkrétní dispozice Vašich prostor. Důležité je také správné rozvržení jednotlivých zón kuchyně (přípravná, varná apod.), jejichž správným umístěním maximalizujete Vaše pohodlí a minimalizujete zbytečně nachozené vzdálenosti. Výběrem kuchyně od nás tak budete tak mít jistotu, že Vaše nová kuchyně bude plně splňovat Vaše konkrétní nároky, potřeby a přání.

Ať už Vás zajímá odborná rada nebo chcete konečně realizovat Vaší vysněnou kuchyň, neváhejte a volejte na výše uvedený tel. kontakt nebo nám rovnou napište e-mail na info@kuchynebrno.cz a spolu vybereme optimální řešení dle Vašich představ, potřeb a dispozic. Na další komunikaci s Vámi se těší zaměstnanci firmy Nábytek Malý s.r.o.

Záruka 5 let


Protože jsme si kvalitou naší práce naprosto jisti, poskytujeme Vám na veškerou naši zakázkovou výrobu nábytku záruku po dobu pěti let. Jsme totiž přesvědčeni, že pouze použitím kvalitního materiálu a poctivé práce může vzniknout nábytek, který Vám bude usnadňovat a zpříjemňovat každodenní fungování Vaší domácnosti.

Kvalitní materiály vyžadují kvalitní dodavatele. Protože my s těmito dodavateli spolupracujeme, jsme schopni Vám poskytnout doživotní záruku na veškerá nábytková kování rakouského výrobce značky blum.

Kontaktujte nás

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel třináct a dvanáct 
Zpráva:


Nábytek Malý s.r.o. - ekatalog.czKuchyně, kuchyňské linky - ekatalog.cz

-- 

-- 

Partneři

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY

+420 775 322 381
info@kuchynebrno.cz