Kuchyně

Proč kuchyně na míru?

Kuchyně - srdce domácnosti

Jelikož stejně jako Vy dobře vímě, že srdcem každé domácnosti je právě kuchyně, stavíme pro Vás takové kuchyně, které přesně korespondují s Vašimi individuálními potřebami. Ať již chcete do nového prostorného domu či bytu pořídit útulnou, praktickou a elegantní kuchyni nebo chcete maximálně zužitkovat minimální prostor, avšak zároveň zachovat maximální možnou míru pohodlí a praktičnosti, vytváříme pro Vás vždy zcela nové a konkrétní řešení, které Vám bude ušité na míru.

Proč kuchyně od nás?

Zastáváme názor, že kuchyně na míru není pouze zboží, ale komplexní služba. V rámci této služby pak zákazník nedostává pouze hotový produkt, ale získává od nás možnost odborného poradenství, profesionální přístup a férové jednání. Výsledkem dříve uvedeného pak vzniká kuchyně jako služba, kdy si od nás kromě krásné nové kuchyně odnesete i dobrý pocit z přátelského individuálního přístupu, jehož výsledkem bude maximální odraz Vašich představ do finální podoby Vaší nové kuchyně.       

kuchyně brnokuchyně brnokuchyně brno  kuchyně brnokuchyne brnokuchyně brnokuchyně brnoP1030074P1030076

kuchyně brnokuchyně brnokuchyně brno kuchyně brnokuchyně brnokuchyně brno

kuchyně brnokuchyně brnokuchyně brno

Tvary kuchyní

Vzhledem k tomu, že každý prostor je ojedinělý a specifický, vyžaduje individuální řešení. Z tohoto důvodu si můžete vybrat z celé palety tvarů kuchyní, jako např.

- kuchyně ve tvaru písměne L

- kuchyně ve tvaru písmene U

- kuchyně ve tvrau písmene G

- kuchyně s ostrůvkem

- jednořadé či dvouřadé kuchyně

Výběr vhodného tvaru právě pro Vaši kuchyni Vám pomůžeme vybrat dle Vašich individuálních požadavků, potřeb a dle konkrétní dispozice Vašich prostor. Důležité je také správné rozvržení jednotlivých zón kuchyně (přípravná, varná apod.), jejichž správným umístěním maximalizujete Vaše pohodlí a minimalizujete zbytečně nachozené vzdálenosti. Výběrem kuchyně od nás tak budete tak mít jistotu, že Vaše nová kuchyně bude plně splňovat Vaše konkrétní nároky, potřeby a přání.

Ať už Vás zajímá odborná rada nebo chcete konečně realizovat Vaší vysněnou kuchyň, neváhejte a volejte na výše uvedený tel. kontakt nebo nám rovnou napište e-mail na info@kuchynebrno.cz a spolu vybereme optimální řešení dle Vašich představ, potřeb a dispozic. Na další komunikaci s Vámi se těší zaměstnanci firmy Nábytek Malý s.r.o.

Záruka 5 let


Protože jsme si kvalitou naší práce naprosto jisti, poskytujeme Vám na veškerou naši zakázkovou výrobu nábytku záruku po dobu pěti let. Jsme totiž přesvědčeni, že pouze použitím kvalitního materiálu a poctivé práce může vzniknout nábytek, který Vám bude usnadňovat a zpříjemňovat každodenní fungování Vaší domácnosti.

Kvalitní materiály vyžadují kvalitní dodavatele. Protože my s těmito dodavateli spolupracujeme, jsme schopni Vám poskytnout doživotní záruku na veškerá nábytková kování rakouského výrobce značky blum.

Kontaktujte nás

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvě a čtyři 
Zpráva:


Nábytek Malý s.r.o. - ekatalog.czKuchyně, kuchyňské linky - ekatalog.cz

-- 

-- 

Partneři

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY

+420 775 322 381
info@kuchynebrno.cz