Kuchyně

Proč kuchyně na míru?

Kuchyně - srdce domácnosti

Jelikož stejně jako Vy dobře vímě, že srdcem každé domácnosti je právě kuchyně, stavíme pro Vás takové kuchyně, které přesně korespondují s Vašimi individuálními potřebami. Ať již chcete do nového prostorného domu či bytu pořídit útulnou, praktickou a elegantní kuchyni nebo chcete maximálně zužitkovat minimální prostor, avšak zároveň zachovat maximální možnou míru pohodlí a praktičnosti, vytváříme pro Vás vždy zcela nové a konkrétní řešení, které Vám bude ušité na míru.

Proč kuchyně od nás?

Zastáváme názor, že kuchyně na míru není pouze zboží, ale komplexní služba. V rámci této služby pak zákazník nedostává pouze hotový produkt, ale získává od nás možnost odborného poradenství, profesionální přístup a férové jednání. Výsledkem dříve uvedeného pak vzniká kuchyně jako služba, kdy si od nás kromě krásné nové kuchyně odnesete i dobrý pocit z přátelského individuálního přístupu, jehož výsledkem bude maximální odraz Vašich představ do finální podoby Vaší nové kuchyně.       

P1030269P1030273P1030270

P1030096P1030106P1030118

P1030253Imag0592

Tvary kuchyní

Vzhledem k tomu, že každý prostor je ojedinělý a specifický, vyžaduje individuální řešení. Z tohoto důvodu si můžete vybrat z celé palety tvarů kuchyní, jako např.

- kuchyně ve tvaru písměne L

- kuchyně ve tvaru písmene U

- kuchyně ve tvrau písmene G

- kuchyně s ostrůvkem

- jednořadé či dvouřadé kuchyně

Výběr vhodného tvaru právě pro Vaši kuchyni Vám pomůžeme vybrat dle Vašich individuálních požadavků, potřeb a dle konkrétní dispozice Vašich prostor. Důležité je také správné rozvržení jednotlivých zón kuchyně (přípravná, varná apod.), jejichž správným umístěním maximalizujete Vaše pohodlí a minimalizujete zbytečně nachozené vzdálenosti. Výběrem kuchyně od nás tak budete tak mít jistotu, že Vaše nová kuchyně bude plně splňovat Vaše konkrétní nároky, potřeby a přání.

Ať už Vás zajímá odborná rada nebo chcete konečně realizovat Vaší vysněnou kuchyň, neváhejte a volejte na výše uvedený tel. kontakt nebo nám rovnou napište e-mail na info@kuchynebrno.cz a spolu vybereme optimální řešení dle Vašich představ, potřeb a dispozic. Na další komunikaci s Vámi se těší zaměstnanci firmy Nábytek Malý s.r.o.

Partněři