kuchyně brno

Nábytek Malý s.r.o. – Kuchyně Brno

Pokud jste právě do Vašeho vyhledávače zadali slovní spojení kuchyně Brno, Brno kuchyně, kuchyně - Brno nebo Brno – kuchyně, máme pro Vás dobrou zprávu – našli jste, co hledáte. Nábytek Malý s.r.o. je výrobcem kuchyní vysoké kvality (ne jen) pro Brno a okolí, který si zakládá na osobním přístupu, kvalitě použitých materiálů a poctivě odvedené práci. Ať již tedy dodáváme kuchyně pro Brno nebo jinou část republiky, vždy se držíme těchto zásad. Věříme totiž, že pouze kuchyně vyrobená z kvalitních materiálů, poctivě a s radostí je taková kuchyně, ve které byste chtěli vařit.

Ať jste se již rozhodli pořídit novou kuchyni v regionu Brno – město, Brno – venkov nebo i jinde, firma Nábytek Malý s.r.o. bude při výrobě Vaší kuchyně respektovat Vaše individuální potřeby a přání, které se následně odrazí přímo ve vzhledu a funkčnosti Vaší nové kuchyně. Za předpokladu, že je nová kuchyně něco, o čem přemýšlíte, ale ještě jste se pevně nerozhodli nebo potřebujete jen s něčím poradit (ať již po technické či designové stránce), poskytneme Vám potřebné odborné poradenství a vybereme Vaši novou kuchyň společně.

Líbí se Vám představa nové kuchyně a je Vaším bydlištěm Brno? V tom případě nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle 777 694 347, e-mailové adrese info@kuchynebrno.cz nebo přímo prostřednictvím kontaktního formuláře na stránkách www.kuchynebrno.cz. Domluvíme si schůzku přímo v naší vzorkovně, kde probereme potřebné detaily a společně vymyslíme kuchyni dle Vašich představ. N další kontakt s Vámi se těší zaměstnanci firmy Nábytek Malý s.r.o.

Partněři